Protected Pages (8.x-1.7) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Language code
ug: تىل كودى
