Protector (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Custom
ar: مخصص

en: About
ar: حول
