Protector (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Custom
cy: Addasu
