Protector (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Password
da: Adgangskode

en: Custom
da: Tilpasset

en: About
da: Om
