Protector (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Custom
fi: Oma

en: About
fi: Tietoja

en: Is Active
fi: Aktiivinen
