Protector (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información
