Protector (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Custom
ja: カスタム

en: About
ja: アバウト
