Protector (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par
