Protector (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
