Protector (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus
