Protector (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Login
ru: Логин

en: Password
ru: Пароль

en: Custom
ru: Собственная

en: About
ru: Информация
