Protector (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
