Protector (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
