Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Login
de: Anmelden

en: Password
de: Passwort

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: Is Active
de: Ist Aktiv
