Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
