Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
