Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Login
it: Accedi

en: Custom
it: Personalizzato

en: About
it: Informazioni
