Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Custom
pl: Własne

en: About
pl: O stronie
