Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: About
te: గురించి
