Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
