Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında
