Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Custom
ca: Personalitzat

en: About
ca: Detalls
