Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis
