Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Password
eu: Pasahitza

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz
