Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: Custom
he: מותאם

en: About
he: אודות
