Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang
