Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
