Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
