Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over
