Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Custom
ro: Personalizat

en: About
ro: Despre
