Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o
