Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி
