Prototype (5.2.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Medium
kk: Орташа

en: Navigation
kk: Навигация

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
