Prototype (5.2.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
