Prototype (5.2.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Medium
bg: Среда

en: Navigation
bg: Навигация

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
