Prototype (5.2.0-alpha7) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leit

en: Settings
is: Stillingar

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Back to Top
is: Tilbaka efst á síðu

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Footer
is: Fótur

en: Medium
is: Miðlungs

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
