Prototype (5.2.0-alpha7) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Navigation
mk: Навигација
