Prototype (5.2.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Content
ur: متن

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Page
ur: صفحہ

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
