Prototype (5.2.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
