Prototype (5.2.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Medium
sq: Mesatar

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
