Prototype (5.2.0-alpha9) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Page
am: ገጽ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
