Prototype (5.2.0-alpha9) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Go to previous page
cy: Ewch i'r dudalen flaenorol

en: Go to next page
cy: Ewch i'r dudalen nesaf

en: Help
cy: Cymorth

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Page
cy: Tudalen

en: Footer
cy: Troedyn

en: Medium
cy: Canolig

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Go to first page
cy: Ewch i'r dudalen gyntaf

en: Go to last page
cy: Ewch i'r dudalen olaf
