Prototype (5.2.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Footer
hr: Podnožje

en: Medium
hr: Srednji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
