Prototype (5.2.1-alpha2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Medium
ast: Mediu

en: Navigation
ast: Navegación
