Prototype (5.2.1-alpha2) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
