Prototype (5.2.1-alpha2) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Medium
oc: Mejan

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
