Prototype (5.2.1-alpha2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Footer
ps: پښۍ

en: Medium
ps: منځنى

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Alert
ps: خبراوى

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
