Prototype (5.2.1-alpha2) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Back to Top
sk: Ísť nahor

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Medium
sk: Stredná

en: Navigation
sk: Navigácia

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
