Prototype (5.2.1-alpha2) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Search
th: ค้นหา

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Navigation
th: นำทาง

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
