Prototype (5.2.1-alpha3) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Medium
eu: Ertaina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Alert
eu: Alerta

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Loading…
eu: Deskargatzen...

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
